Track Timing and Data Management - Contractor License 
         Univ of New Mexico Cherry and Silver Invitational         
 
Event 23  Women 3000 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1       Esther Gitahi          New Mexico JC          9:36.69   1
  2       Winny Koech            Utep                   9:42.38   1
  3       Jenna Thurman          Adams State            9:50.94   1
  4       Melina Gryschka        Eastern New Mexico     9:55.13   1
  5       Hannah Miller          Smu                   10:01.95   1
  6       Charlotte Tara Mur     Smu                   10:04.07   1
  7       Aden Alemu             Adams State           10:14.20   1
  8     4 Andrea McArdle         Unattached            10:14.38   2
  9       Marlene Gomez-Isli     Smu                   10:18.61   2
 10       Gladys Jerotich        Utep                  10:20.56   1
 11       Malena Grover          Adams State           10:23.54   1
 12       Holly Archer           Smu                   10:25.07   1
 13       Kaylee Bogina          Adams State           10:26.82   1
 14       Sadie Baker            Adams State           10:27.92   1
 15       Shanoah Souza          Smu                   10:35.10   1
 16       Amira Cunningham       Lubbock Christian     10:38.29   3
 17       Anneke Grogan          Smu                   10:42.20   1
 18       Grace Tinkey           Unattached            10:43.21   2
 19       Cristina Amberg        New Mexico St.        10:49.12   2
 20       Alison Esparza         Smu                   10:53.66   2
 21       Cassandra Amberg       New Mexico St.        10:53.79   2
 22       Kayla Pallares         Utep                  10:53.96   2
 23       Ruth Haynes            New Mexico            10:59.59   3
 24       Agnes Sjostrom         Smu                   11:00.52   1
 25       Justine Anthony        Smu                   11:01.24   2
 26       Regina Marquez         New Mexico St.        11:05.98   2
 27       Stephanie Quintero     New Mexico St.        11:09.38   2
 28       Samantha Dicker        New Mexico            11:09.51   3
 29       Teresha Jacobs         New Mexico JC         11:12.58   3
 30       Meghan Aguilera        New Mexico St.        11:13.97   3
 31       Coley Norcross         Eastern New Mexico    11:18.68   3
 32       Rachael Duriez         Cal St. Northridge    11:20.10   3
 33       Elana Kresl            New Mexico St.        11:21.58   3
 34       Julia Neiswirth        Lubbock Christian     11:22.20   3
 35       Corinne Hanson         New Mexico St.        11:22.33   3
 36       Sharon Jerono          New Mexico JC         11:27.06   3
 37       Rebekah Bosler         Smu                   11:29.34   2
 38       Gladys Miranda         Lubbock Christian     11:33.51   3
 39       Carson Severson        Adams State           11:33.63   2
 40       Robin Montemayor       Smu                   11:37.71   3
 41       Bailey Breeden         Wayland Baptist       11:39.28   3
 42       Sarah Abrahamson       Smu                   11:39.67   2
 43       Abby Kepfer            Eastern New Mexico    11:45.89   3
 44       Cassidy Reddell        New Mexico JC         11:46.12   3
 45       Ashley Jansen          Adams State           11:46.57   2
 46       Kaelene Mooney         Wayland Baptist       11:51.98   3
 47       Journee Cotton         Lubbock Christian     11:57.02   3
 48       Cynthia Kipserem       New Mexico JC         11:58.25   3
 49       Andrea Grant           New Mexico JC         12:33.75   3