Track Timing and Data Management - Contractor License          7/29/2016 - 4:29 PM
                   Games of Texas 2016 - 7/28/2016 to 7/31/2016                    
                   www.Liverunningresults.com & RecordTiming.com                   
                         McAllen Veterans Memorial Stadium                         
 
Event 65  Girls 4x400 Meter Relay 12 & Under
================================================================                   
 Meet Record: R 4:10.57  2010        05 Waco, 05 Waco                              
                         T. Sanders, K Walker, K Gill, H Hart                      
    School                                               Finals                    
================================================================                   
Section  1                                                                         
  1 03 City Of Hutto  'A'                               5:24.05                    
     1) Chaparro, Alyssa                2) Pitt, Tirzah                            
     3) Venson, Michael                 4) Test, Mackenzie                         
     5) Olguin, Adriana                 6) Ashley, Tea                             
  2 03 City Of Hutto  'B'                               7:06.08                    
     1) Delayo, Alyza                   2) Schwarzwaelder, Elora                   
     3) Tisdel, Kaylie                  4) Moreno, Rose                            
     5) Leon, Layla                     6)                                         
Section  2                                                                         
  1 13 Mfbc Striders  'A'                               4:59.26                    
     1) Mathis, Jehaila                 2) Brazle, Shamarya                        
     3) Johnson, Jada                   4) Crawford, Aaliyah                       
  2 05 City Of Bryan  'A'                               5:06.49                    
     1) Contreras, Abigail              2) Rampy, Hadley                           
     3) Tran, Alyssa                    4) Wells, Joy                              
  3 05 Temple Flyers Track And Fie  'A'                 5:12.64                    
     1) Berry, Ashaya                   2) Berry, Azaria                           
     3) Skinner, Arianna                4) Smith, Keyonia                          
     5) Mack, Ali                       6) Maryon, Makayla                         
Section  3                                                                         
  1 01 Baytown  'A'                                     4:42.42                    
     1) Jones, Cyprianna                2) Leonard, Jada                           
     3) Murray, Anahlynn                4) Pitre, Janessa                          
     5) Williams, Alajah                6)                                         
  2 12 Jamerican Flyers Track Club  'B'                 4:47.72                    
     1) Norwood, Aryah                  2) Mcpherson, Akaisha                      
     3) May, Mya                        4) Davis, Katlyn                           
     5) Thomas, Nicole                  6)                                         
  3 07 Frisco Heat  'A'                                 4:56.98                    
     1) Canty, Myla                     2) Gallagher, Heidi                        
     3) Heavner, Ashley                 4) Kindred, Grace                          
     5) Hickman, Sasha                  6) Derheim, Shea                           
  4 04 Ibtt Blazers  'A'                                4:59.00                    
     1) Cooper, Sanyah                  2) Morrow, Tanyiah                         
     3) Scott, Ayana                    4) Smith, Autumn                           
  5 02 McAllen  'A'                                     5:07.35                    
     1) Arroyo, Isabella                2) Palos, Frida                            
     3) Rodriguez, Alayna               4) Salinas, Danielle                       
     5) Pace, Kailani                   6)                                         
  6 05 Team Supreme Youth Track Cl  'A'                 5:08.03                    
     1) Bryant, Kyndl                   2) Harris, Tanaiya                         
     3) Hausman, Camille                4) Young, Aniyah                           
     5) Allen, Ashyrane                 6) Gooden, Jalyn                           
 -- 01 Galena Park  'A'                                      DQ  impeded runners   
     1) Aguinaga, Iris                  2) Roberson, Kiyah                         
     3) Singleton, Chelsy               4) Williams, Simran                        
     5) Guillory, Kaylin                6) Roberson, Eryka                         
Section  4                                                                         
  1 13 Wildcat Youth Sports  'A'                        4:18.87                    
     1) Bigam, Aniyah                   2) Kidane, Aniyah                          
     3) Wilson, Lashiara                4) Wisner, Caylynn                         
     5) Wisner, Jimya                   6)                                         
  2 04 Town Of Flower Mound  'A'                        4:30.72                    
     1) Humphries, Nicole               2) Humphries, Samantha                     
     3) Lyda, Aubrey                    4) Mclaughlin, Emma                        
     5) Browne, Isabel                  6) Arterbury, Anna Claire                  
  3 07 Allen  'A'                                       4:35.05                    
     1) Braxton, Kaylah                 2) Edwards, Kierra                         
     3) Green, Sydney                   4) Wheelan, Abigail                        
     5) Formella, Zofia                 6)                                         
  4 01 Beaumont  'A'                                    4:49.76                    
     1) Collins, Christasia             2) Sylvester, Makayla                      
     3) Thomas, Katelyn                 4) White, Brianna                          
     5) Howell, Krista                  6) Ford, Kennedy                           
  5 02 City Of Edinburg  'A'                            4:56.26                    
     1) De La Vina, Allison Lynae       2) Flores, Cachelle                        
     3) Paredes, Andrea Elizabeth       4) Paredes, Karla Isabel                   
     5) Alvarez, Camille                6)                                         
  6 07 Garland  'A'                                     5:33.64                    
     1) Daviswilson, Ariana             2) Phillips, Kira                          
     3) Whittle, Mariah                 4) Williams, Mashala                       
 -- 12 Jamerican Flyers Track Club  'A'                     DNF                    
     1) George, Abrianna                2) Smith, Breanna                          
     3) Spencer, Indya                  4) Chance, Alicia                          
===================================================================                
 Meet Record: R 4:10.57  2010        05 Waco, 05 Waco                              
                         T. Sanders, K Walker, K Gill, H Hart                      
    School                                               Finals  H#                
===================================================================                
Finals                                                                             
  1 13 Wildcat Youth Sports  'A'                        4:18.87   4                
     1) Bigam, Aniyah                   2) Kidane, Aniyah                          
     3) Wilson, Lashiara                4) Wisner, Caylynn                         
     5) Wisner, Jimya                   6)                                         
  2 04 Town Of Flower Mound  'A'                        4:30.72   4                
     1) Humphries, Nicole               2) Humphries, Samantha                     
     3) Lyda, Aubrey                    4) Mclaughlin, Emma                        
     5) Browne, Isabel                  6) Arterbury, Anna Claire                  
  3 07 Allen  'A'                                       4:35.05   4                
     1) Braxton, Kaylah                 2) Edwards, Kierra                         
     3) Green, Sydney                   4) Wheelan, Abigail                        
     5) Formella, Zofia                 6)                                         
  4 01 Baytown  'A'                                     4:42.42   3                
     1) Jones, Cyprianna                2) Leonard, Jada                           
     3) Murray, Anahlynn                4) Pitre, Janessa                          
     5) Williams, Alajah                6)                                         
  5 12 Jamerican Flyers Track Club  'B'                 4:47.72   3                
     1) Norwood, Aryah                  2) Mcpherson, Akaisha                      
     3) May, Mya                        4) Davis, Katlyn                           
     5) Thomas, Nicole                  6)                                         
  6 01 Beaumont  'A'                                    4:49.76   4                
     1) Collins, Christasia             2) Sylvester, Makayla                      
     3) Thomas, Katelyn                 4) White, Brianna                          
     5) Howell, Krista                  6) Ford, Kennedy                           
  7 02 City Of Edinburg  'A'                            4:56.26   4                
     1) De La Vina, Allison Lynae       2) Flores, Cachelle                        
     3) Paredes, Andrea Elizabeth       4) Paredes, Karla Isabel                   
     5) Alvarez, Camille                6)                                         
  8 07 Frisco Heat  'A'                                 4:56.98   3                
     1) Canty, Myla                     2) Gallagher, Heidi                        
     3) Heavner, Ashley                 4) Kindred, Grace                          
     5) Hickman, Sasha                  6) Derheim, Shea                           
  9 04 Ibtt Blazers  'A'                                4:59.00   3                
     1) Cooper, Sanyah                  2) Morrow, Tanyiah                         
     3) Scott, Ayana                    4) Smith, Autumn                           
 10 13 Mfbc Striders  'A'                               4:59.26   2                
     1) Mathis, Jehaila                 2) Brazle, Shamarya                        
     3) Johnson, Jada                   4) Crawford, Aaliyah                       
 11 05 City Of Bryan  'A'                               5:06.49   2                
     1) Contreras, Abigail              2) Rampy, Hadley                           
     3) Tran, Alyssa                    4) Wells, Joy                              
 12 02 McAllen  'A'                                     5:07.35   3                
     1) Arroyo, Isabella                2) Palos, Frida                            
     3) Rodriguez, Alayna               4) Salinas, Danielle                       
     5) Pace, Kailani                   6)                                         
 13 05 Team Supreme Youth Track Cl  'A'                 5:08.03   3                
     1) Bryant, Kyndl                   2) Harris, Tanaiya                         
     3) Hausman, Camille                4) Young, Aniyah                           
     5) Allen, Ashyrane                 6) Gooden, Jalyn                           
 14 05 Temple Flyers Track And Fie  'A'                 5:12.64   2                
     1) Berry, Ashaya                   2) Berry, Azaria                           
     3) Skinner, Arianna                4) Smith, Keyonia                          
     5) Mack, Ali                       6) Maryon, Makayla                         
 15 03 City Of Hutto  'A'                               5:24.05   1                
     1) Chaparro, Alyssa                2) Pitt, Tirzah                            
     3) Venson, Michael                 4) Test, Mackenzie                         
     5) Olguin, Adriana                 6) Ashley, Tea                             
 16 07 Garland  'A'                                     5:33.64   4                
     1) Daviswilson, Ariana             2) Phillips, Kira                          
     3) Whittle, Mariah                 4) Williams, Mashala                       
 17 03 City Of Hutto  'B'                               7:06.08   1                
     1) Delayo, Alyza                   2) Schwarzwaelder, Elora                   
     3) Tisdel, Kaylie                  4) Moreno, Rose                            
     5) Leon, Layla                     6)                                         
 -- 12 Jamerican Flyers Track Club  'A'                     DNF   4                
     1) George, Abrianna                2) Smith, Breanna                          
     3) Spencer, Indya                  4) Chance, Alicia                          
 -- 01 Galena Park  'A'                                      DQ   3 impeded runners
     1) Aguinaga, Iris                  2) Roberson, Kiyah                         
     3) Singleton, Chelsy               4) Williams, Simran                        
     5) Guillory, Kaylin                6) Roberson, Eryka