Track Timing and Data Management - Contractor License 
          Dr.  Martin Luther King Collegiate Invitational          
 
Event 9  Men 4x400 Meter Relay
================================================================   
    School                                               Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Usc  'A'                                            3:10.87    
     1) Ricky Morgan Jr                 2) Alexander Rohani        
     3) Cameron Samuel                  4) Zach Shinnick           
  2 New Mexico  'A'                                     3:12.18    
     1) Issac Gonzales                  2) Ben Parmoon             
     3) Mark Haywood                    4) Carlos Salcido          
  3 Utep  'A'                                           3:19.56    
     1) Shakeem Smith                   2) Donivan Ortega          
     3) Asa Guevara                     4) Michael Saruni          
 -- Barton County CC  'A'                                   DNF    
     1) Kemarni Mighty                  2) Kenroy Williams         
     3) Hilton McClain                  4) Michale Reyes           
Section  2                                                         
  1 Barton County CC  'B'                               3:14.00    
     1) Kyle Mason                      2) Darien Wells            
     3) Brandon Felix                   4) Christian Lyon          
  2 Csu-Pueblo  'A'                                     3:17.39    
     1) Shawn Horne                     2) Thomas Staines          
     3) Devundrick Walker               4) Dueth Vassell           
  3 Cal St. Northridge  'A'                             3:20.96    
     1) Brenden Scott                   2) Parker Caston           
     3) Tjari Packard                   4) Chazz Warren            
  4 Grand Canyon  'A'                                   3:25.64    
     1) Tevin Mayfield                  2) Kalen Meza              
     3) Phil Colbert                    4) Jalen Bryant            
  5 Cal St. Northridge  'B'                             3:28.24    
     1) Alex Hibbert                    2) Mario Ramirez           
     3) Michael Merchan                 4) Santiago Gomez          
Section  3                                                         
  1 New Mexico  'B'                                     3:27.76    
     1) Bryan Cutler                    2) Kristian Hansen         
     3) Camillo Dunninger               4) Taylor Potter           
  2 Hardin-Simmons  'A'                                 3:28.05    
     1) Hasanai Chanriang               2) Zach Fitch              
     3) Nygel Starling                  4) Myles Stennis           
  3 Ottawa University (Az)  'A'                         3:29.55    
     1) Ed Thomas                       2) Shamar Moreland         
     3) Darius Allen                    4) Abe Hernandez           
  4 Hardin-Simmons  'B'                                 3:39.01    
     1) Antojuan Spoons                 2) Cesar Ramirez           
     3) Jylan Burris                    4) Jacob Aguirre           
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Usc  'A'                                            3:10.87   1
     1) Ricky Morgan Jr                 2) Alexander Rohani        
     3) Cameron Samuel                  4) Zach Shinnick           
  2 New Mexico  'A'                                     3:12.18   1
     1) Issac Gonzales                  2) Ben Parmoon             
     3) Mark Haywood                    4) Carlos Salcido          
  3 Barton County CC  'B'                               3:14.00   2
     1) Kyle Mason                      2) Darien Wells            
     3) Brandon Felix                   4) Christian Lyon          
  4 Csu-Pueblo  'A'                                     3:17.39   2
     1) Shawn Horne                     2) Thomas Staines          
     3) Devundrick Walker               4) Dueth Vassell           
  5 Utep  'A'                                           3:19.56   1
     1) Shakeem Smith                   2) Donivan Ortega          
     3) Asa Guevara                     4) Michael Saruni          
  6 Cal St. Northridge  'A'                             3:20.96   2
     1) Brenden Scott                   2) Parker Caston           
     3) Tjari Packard                   4) Chazz Warren            
  7 Grand Canyon  'A'                                   3:25.64   2
     1) Tevin Mayfield                  2) Kalen Meza              
     3) Phil Colbert                    4) Jalen Bryant            
  8 New Mexico  'B'                                     3:27.76   3
     1) Bryan Cutler                    2) Kristian Hansen         
     3) Camillo Dunninger               4) Taylor Potter           
  9 Hardin-Simmons  'A'                                 3:28.05   3
     1) Hasanai Chanriang               2) Zach Fitch              
     3) Nygel Starling                  4) Myles Stennis           
 10 Cal St. Northridge  'B'                             3:28.24   2
     1) Alex Hibbert                    2) Mario Ramirez           
     3) Michael Merchan                 4) Santiago Gomez          
 11 Ottawa University (Az)  'A'                         3:29.55   3
     1) Ed Thomas                       2) Shamar Moreland         
     3) Darius Allen                    4) Abe Hernandez           
 12 Hardin-Simmons  'B'                                 3:39.01   3
     1) Antojuan Spoons                 2) Cesar Ramirez           
     3) Jylan Burris                    4) Jacob Aguirre           
 -- Barton County CC  'A'                                   DNF   1
     1) Kemarni Mighty                  2) Kenroy Williams         
     3) Hilton McClain                  4) Michale Reyes