Track Timing and Data Management - Contractor License 
                   Univ of New Mexico Don Kirby                    
 
Event 9  Men 4x400 Meter Relay
================================================================   
    School                                               Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Utah State  'A'                                     3:11.23    
     1) Brady Martin                    2) Cole Lambourne          
     3) Tanner Hunt                     4) AJ Boully               
  2 Colorado  'A'                                       3:16.23    
     1) Andrew Ghizzone                 2) Garrett Losty           
     3) Austin Mitsch                   4) Duane McClurkin JR      
  3 UC Riverside  'A'                                   3:20.99    
     1) Ethan Van Setten                2) Zachary Lewis           
     3) Michael Pare                    4) Mathew Vasel            
 -- New Mexico  'A'                                         DNF    
     1) Cheyne Dorsey                   2) Chris Kline             
     3) Mustafa Mudada                  4) Mark Haywood            
Section  2                                                         
  1 West Texas A&M  'A'                                 3:13.26    
     1) Theo Piniau                     2) Steven Cooper           
     3) Alex Schaffer                   4) Daniel Gyasi            
  2 Southern Utah  'A'                                  3:18.04    
     1) Ian Mack                        2) Brandan Harley          
     3) Justin Lewis                    4) Inoa Wahinehookae       
  3 Utep  'A'                                           3:18.98    
     1) Carnell Horn                    2) Daniel Tarango          
     3) Nicholas Colbert                4) Asa Guevara             
  4 Colorado St.  'A'                                   3:19.23    
     1) Darius Smith                    2) Jaylyn Mars             
     3) Zane Vanderberg                 4) Eli Oftedal             
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Utah State  'A'                                     3:11.23   1
     1) Brady Martin                    2) Cole Lambourne          
     3) Tanner Hunt                     4) AJ Boully               
  2 West Texas A&M  'A'                                 3:13.26   2
     1) Theo Piniau                     2) Steven Cooper           
     3) Alex Schaffer                   4) Daniel Gyasi            
  3 Colorado  'A'                                       3:16.23   1
     1) Andrew Ghizzone                 2) Garrett Losty           
     3) Austin Mitsch                   4) Duane McClurkin JR      
  4 Southern Utah  'A'                                  3:18.04   2
     1) Ian Mack                        2) Brandan Harley          
     3) Justin Lewis                    4) Inoa Wahinehookae       
  5 Utep  'A'                                           3:18.98   2
     1) Carnell Horn                    2) Daniel Tarango          
     3) Nicholas Colbert                4) Asa Guevara             
  6 Colorado St.  'A'                                   3:19.23   2
     1) Darius Smith                    2) Jaylyn Mars             
     3) Zane Vanderberg                 4) Eli Oftedal             
  7 UC Riverside  'A'                                   3:20.99   1
     1) Ethan Van Setten                2) Zachary Lewis           
     3) Michael Pare                    4) Mathew Vasel            
 -- New Mexico  'A'                                         DNF   1
     1) Cheyne Dorsey                   2) Chris Kline             
     3) Mustafa Mudada                  4) Mark Haywood