Track Timing and Data Management - Contractor License    2/6/2016 - 2:25 PM
                   Univ of New Mexico Collegiate Classic                    
 
Event 6  Men 800 Meter Run
================================================================            
    Name                    Year School                  Finals             
================================================================            
Section  1                                                                  
  1 Edwin Herring                Unattached             1:49.14             
  2 Adam Cotton                  New Mexico             1:52.24             
  3 Josh Kerr                    Unattached             1:52.25             
  4 Cole Stallcup                Stephen F. Austin      1:54.17             
  5 Brandon Gonzalez             Grand Canyon           1:55.28             
  6 Jordon Wallin                Usc                    1:56.55  1:56.541   
  7 adrian teran                 Unattached             1:56.55  1:56.546   
  8 Nicholas Thornton            Unattached             2:01.98             
Section  2                                                                  
  1 Adam Monroe                  New Mexico             1:54.98             
  2 Ivan Rangel                  Metro State            1:56.62             
  3 Christopher Scott            Texas Tech             1:57.51             
  4 Boniface Kiptoo              Wayland Baptist        1:59.40             
  5 Jack Robb                    Texas Tech             1:59.43             
  6 Ilia Eligulachvili           Eastern New Mexico     1:59.57             
  7 Anthony Rice                 Eastern New Mexico     2:01.08             
  8 rafael vizcaino              Unattached             2:02.04             
 -- Jackson Walker               Byu                        DNF             
Section  3                                                                  
  1 Curtis Beach                 Nike/Gbr               1:53.11             
  2 AJ Beach                     Unattached             1:55.59             
  3 Chris Graham                 New Mexico             1:57.74             
  4 Luis Villasenor              Eastern New Mexico     1:59.60             
  5 Mason ` Munoz                Wayland Baptist        2:00.73             
  6 Mitchell Cameron             Usc                    2:01.91             
  7 Andrew Anaya                 Eastern New Mexico     2:03.19             
  8 Trent Rule                   Usc                    2:04.70             
  9 Nicolaus Jakowec             Usc                    2:11.33             
===================================================================         
    Name                    Year School                  Finals  H#         
===================================================================         
Finals                                                                      
  1 Edwin Herring                Unattached             1:49.14   1         
  2 Adam Cotton                  New Mexico             1:52.24   1         
  3 Josh Kerr                    Unattached             1:52.25   1         
  4 Curtis Beach                 Nike/Gbr               1:53.11   3         
  5 Cole Stallcup                Stephen F. Austin      1:54.17   1         
  6 Adam Monroe                  New Mexico             1:54.98   2         
  7 Brandon Gonzalez             Grand Canyon           1:55.28   1         
  8 AJ Beach                     Unattached             1:55.59   3         
  9 Jordon Wallin                Usc                    1:56.55   1 1:56.541
 10 adrian teran                 Unattached             1:56.55   1 1:56.546
 11 Ivan Rangel                  Metro State            1:56.62   2         
 12 Christopher Scott            Texas Tech             1:57.51   2         
 13 Chris Graham                 New Mexico             1:57.74   3         
 14 Boniface Kiptoo              Wayland Baptist        1:59.40   2         
 15 Jack Robb                    Texas Tech             1:59.43   2         
 16 Ilia Eligulachvili           Eastern New Mexico     1:59.57   2         
 17 Luis Villasenor              Eastern New Mexico     1:59.60   3         
 18 Mason ` Munoz                Wayland Baptist        2:00.73   3         
 19 Anthony Rice                 Eastern New Mexico     2:01.08   2         
 20 Mitchell Cameron             Usc                    2:01.91   3         
 21 Nicholas Thornton            Unattached             2:01.98   1         
 22 rafael vizcaino              Unattached             2:02.04   2         
 23 Andrew Anaya                 Eastern New Mexico     2:03.19   3         
 24 Trent Rule                   Usc                    2:04.70   3         
 25 Nicolaus Jakowec             Usc                    2:11.33   3         
 -- Jackson Walker               Byu                        DNF   2