Track Timing and Data Management - Contractor License 
               Univ of New Mexico Cherry and Silver                
 
Event 6  Men 800 Meter Run
================================================================   
    Name                    Year School                  Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Edwin Herring                Unattached             1:49.70    
  2 Jeffrey Moore                Sam Houston St.        1:50.25    
  3 Tony Clement                 Dukes TC               1:52.41    
  4 Elmar Engholm                New Mexico             1:53.84    
  5 Robert Monticone             Sam Houston St.        1:54.06    
  6 Alex Holden                  SE Louisiana           1:56.25    
 -- Sean Brosnan                 Unattached                 DNF    
Section  2                                                         
  1 Deion Hardy                  Incarnate Word         1:54.44    
  2 Tajh Lewis                   SE Louisiana           1:56.45    
  3 AJ Beach                     Unattached             1:56.48    
  4 Geoffrey Kipchumba           West Texas A&M         1:57.39    
  5 Brandon Gonzalez             Grand Canyon           2:00.19    
  6 Joshua LeCesne               Incarnate Word         2:05.11    
 -- Jamie Taylor-Caldwell        West Texas A&M             DNF    
Section  3                                                         
  1 Josh Kerr                    Unattached             1:57.46    
  2 Adrian Gomez                 Eastern New Mexico     1:59.42    
  3 Ilia Eligulachvili           Eastern New Mexico     1:59.78    
  4 Frank DeJong                 Cal St. Northridge     1:59.98    
  5 Valetin Caudron              Eastern New Mexico     2:00.43    
  6 Mason ` Munoz                Wayland Baptist        2:04.59    
 -- Charles Hall                 Incarnate Word             DNF    
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Edwin Herring                Unattached             1:49.70   1
  2 Jeffrey Moore                Sam Houston St.        1:50.25   1
  3 Tony Clement                 Dukes TC               1:52.41   1
  4 Elmar Engholm                New Mexico             1:53.84   1
  5 Robert Monticone             Sam Houston St.        1:54.06   1
  6 Deion Hardy                  Incarnate Word         1:54.44   2
  7 Alex Holden                  SE Louisiana           1:56.25   1
  8 Tajh Lewis                   SE Louisiana           1:56.45   2
  9 AJ Beach                     Unattached             1:56.48   2
 10 Geoffrey Kipchumba           West Texas A&M         1:57.39   2
 11 Josh Kerr                    Unattached             1:57.46   3
 12 Adrian Gomez                 Eastern New Mexico     1:59.42   3
 13 Ilia Eligulachvili           Eastern New Mexico     1:59.78   3
 14 Frank DeJong                 Cal St. Northridge     1:59.98   3
 15 Brandon Gonzalez             Grand Canyon           2:00.19   2
 16 Valetin Caudron              Eastern New Mexico     2:00.43   3
 17 Mason ` Munoz                Wayland Baptist        2:04.59   3
 18 Joshua LeCesne               Incarnate Word         2:05.11   2
 -- Sean Brosnan                 Unattached                 DNF   1
 -- Jamie Taylor-Caldwell        West Texas A&M             DNF   2
 -- Charles Hall                 Incarnate Word             DNF   3